Спрашивает Alla

2018-06-29 18:00:25

Добрий день,в мене залишилися постакне, чим краще користуватися для зменшення рубців? Тип шкіри: жирна,комбінована До цього користувалася la roche pose cерія-efeclar

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-07-02 14:58:49

Добрий день, Алла! В якості очищення шкіри рекомендую використовувати щоденно Comodex Очищающий гель 2 рази на день - вранці та ввечері. Також використовуйте Rose de Mer Мыльный пилинг 2 рази на тиждень. Він буде відлущувати ороговілі клітинки та сприяти вирівнюванню рельєфу шкіри.
В якості денного крему використовуйте BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
Для нічного догляду використовуйте Bio Phyto Нормализующий ночной крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасне антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що в свою чергу перешкоджає накопиченню ороговілих клітин і звуження потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
При появі нових запальних елементів локально застосовуйте Comodex Гель "Коррекция и предотвращение". Це SOS-засіб, яке швидко підсушує запалення, прискорює загоєння, а також володіє антибактеріальними властивостями.