Спрашивает Анастасія

2019-03-23 10:52:14

Добрий день, допоможіть підібрати комплекс для догляду обличчя, 33 р, перші зморшки, тип норм, зимою сухість, інколи висип

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-03-24 23:49:53

Здрастуйте, Анастасія!
Для попередження ознак старіння шкіри рекомендую:
В якості денного крему - Forever Young Денний гідрозахисний крем SPF 25. Багатий інноваційними омолоджуючими пептидами, сприяє стимуляції вироблення різних типів колагену і еластину; підвищує пружність шкіри, сприяє розгладженню зморшок.
У нічний час використайте Forever Young Нічний Крем "Відродження" містить омолоджуючі пептиди, сприяючі оновленню і розгладженню шкіри. X50 Hyalufiller peptide - "Розумна" транспортна система, здатна стимулювати синтез гіалуронової кислоти і еластину, заповнюючи зморшки. Содержти інкапсульований ретинол.
Пам'ятайте, що засоби, що містять ретинол не рекомендовані до застосування під час вагітності і в період лактації!
Для шкіри навколо очей використайте Muse Поновлюючий крем для зони навколо очей. Містить рослинний дренажний комплекс, який сприяє виведенню рідини, що застоялася в міжклітинному просторі, знижуючи при цьому ламкість капілярів і зменшуючи темні круги під очима. Пентапептид- 34, який підвищує синтез коензиму Q10 (убихинон), покращує енергетичний обмін в клітинах і клітинне дихання (споживання кисню і вироблення молекул АТФ) Захищає клітини від окислювального стресу. Клінічні випробування показали значне підвищення концентрації CoQ10 в клітинах, а також, зменшення глибини і кількості зморшок через 28 днів застосування засобів, Пентапептид- 34, що містять.
Краси і здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз
2685.00 грн
(6)
Forever Young Ночной Крем «Возрождение»
1950.00 грн
(5)
Forever Young Дневной гидрозащитный крем SPF 25
2040.00 грн
(15)
Купить все рекомендуемые продукты