Спрашивает Анастасія

2022-09-19 14:58:08

доброго дня! у мене комбінована, водночас чутлива та трохи зневоднена шкіра обличчя хочу підібрати та придбати найбільш оптимальний варіант для себе з деталей: - шкіра жирниться в Т-зоні - є закриті комедони - активних висипань немає, але буваюсь періодично у невеликій кількості - присутній купероз та пігментація(місцями, на щоках)

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-09-21 16:05:36

Доброго дня, Анастасія!
Рекомендую за чутливої ​​шкіри лінію Unstress.
Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15 - дає зволоження завдяки компонентам, що утримують молекули води. Крем захищає від несприятливих впливів довкілля, стабілізує шкірну екосистему; підвищує шкірний імунітет. Також засіб відновлює захисні структури шкіри, при пошкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, печіння, розтріскування шкіри, почервоніння та інші хворобливі реакції. Інноваційний Blumilight комплекс бореться із виникненням "цифрового старіння", підвищує еластичність шкіри, зменшує видимість зморшок, робить поверхню шкіри гладкішою, захищає від дії вільних радикалів. Екстракт центели азіатської стимулює синтез колагенових волокон і перешкоджає появі зморшок.
На ніч наносите Unstress Гармонізуючий Нічний крем. Гексапептид-9, що входить до складу крему, оновлює шкіру, підвищує її регенеративні властивості, допомагає відновити бар'єр шкіри. Крем швидко заспокоює, знімає роздратування та почервоніння. У складі крему ретинол. Ретинол протипоказаний у період вагітності та лактації.
Купероз вимагає систематичного догляду, підвищення пружності та еластичності судинної стінки, зниження проникності судин та регулярного "тренування". Таке "тренування" виконує Bio Phyto Легкий рослинний пілінг. Він виконує "гімнастику" судин, готуючи їх до перепадів температур та інших негативних впливів довкілля. Пілінг покращує крообіг, перешкоджає застою крові в пошкоджених ділянках судин, сприяючи відновленню порушеного кровотоку. Є профілактикою старіння та куперозу. Використовуйте пілінг один раз на тиждень, перші кілька разів залишати на 5 хвилин, потім збільшити час дії до 10 хвилин. Застосовувати, коли чутливість шкіри знизиться.
Після застосування пілінгу використовуйте Bio Phyto протикуперозну маску, залишайте на шкірі на 10-15 хвилин. Цей засіб ефективно усуває почервоніння, зміцнює стінки кровоносних судин.
Якщо Вас зацікавлять засоби догляду за шкірою (тонік, сироватка та ін.), дайте нам знати і ми допоможемо у підборі.
Краси та здоров'я Вам!