Спрашивает Анна

2022-08-24 17:52:10

Добрий день) Допоможіть будь ласка підібрати кремчик вже на осінь.🙏🏼Шкіра у мене комбінована (але майже всі крема мені жирнять), акне у мене періодично, наразі ремісія, шкіра стала дуже чутливою і зневодненою.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-26 16:06:37

Доброго дня, Анна!
Раджу Вам Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15 - дає зволоження завдяки компонентам, що утримують молекули води. Крем захищає від несприятливих впливів довкілля, стабілізує шкірну екосистему; підвищує шкірний імунітет. Також засіб відновлює захисні структури шкіри, при пошкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, печіння, розтріскування шкіри, почервоніння та інші хворобливі реакції. Інноваційний Blumilight комплекс бореться із виникненням "цифрового старіння", підвищує еластичність шкіри, зменшує видимість зморшок, робить поверхню шкіри гладкішою, захищає від дії вільних радикалів. Екстракт центели азіатської стимулює синтез колагенових волокон і перешкоджає появі зморшок.
У якостi нiчного використовуйте Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців та шрамів, що допомагає шкірі при постакні, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж та печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має чудову антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що у свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин та звуженню потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15
2295.00 грн
(0)
Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем
1260.00 грн
(0)
1+1 🎁 Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15
2520.00 грн
(19)
Купить все рекомендуемые продукты