Спрашивает Екатерина

2019-02-06 15:25:29

Доброго дня. В мене шкіра більш схильна до жирної, але в тому випадку і чутлива. Хочу спробувати від цієї фірми очищуючи засоби для шкіри(гель, тонік, крем) Дякую .

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-02-06 20:47:39

Добридень, Катерина!
Для догляду за комбінованою чутливою шкірою рекомендую:
Очищення:Bio Phyto М'який очищаючий гель містить рослинні екстракти, що роблять протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу.
Для тонізації шкіри використайте Bio Phyto Освіжаючий тонік. Завдяки наявності невисокої концентрації гліколевої і молочної кислоти, засіб нормалізує рН шкіри, сприяючи природному процесу оновлення клітин і антибактеріальному захисту шкіри.
Вдень використайте BioPhyto Денний крем "Абсолютний захист" SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від дії УФ-лучей комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру.
На ніч використайте Bio Phyto Балансуючий крем. Він має легку текстуру, прекрасно зволожує, нормалізує вироблення шкірного сала, зменшуючи жирний блиск.
.Краси і здоров'я Вам!