Спрашивает Федорович Софія Андріївна

2019-02-12 13:41:56

Доброго дня вам! Я вже зверталася до вас, в попередньому питанні я написала, що в мене чутлива шкіра та скоріш за все, в мене проблемна шкіра, місцями жирна та чутлива. Є також висипання, акне та почервоніння. Мені 23 роки, проблеми зі шкірою появилися ще в перехідному віці, приблизно 13-15 років і тягнеться досих пір. Я просто у відчаї від цієї проблеми. Підскажіть який догляд за шкірою мені саме потрібен?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-02-12 16:53:42

Добридень, Софія
Для щоденного очищення рекомедую Вам використати - Comodex Очищаючий гель. До його складу входить Морський тиопептид З - протизапальний і антибактеріальний засіб. Гель зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає понизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз. Лікопен - потужний антимікробний і протизапальний компонент.
Рекомендую на день продовжувати використати Comodex Крем "Матування і захист" з SPF 15.
Увечері на очищену шкіру 2 рази в тиждень наносите Comodex Нічний гель "Оновлення і відновлення". До складу входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, діленню клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, разом з утворенням колагену і гіалуронової кислоти, що вирівнюватиме поверхня шкіри, зволожувати її і оновлювати. Саліцилова кислота видаляє ороговілі клітини, що закупорюють вивідні протоки сальних залоз, сприяючи, таким чином, нормалізації природного очищення пір, знижує вироблення шкірного сала. Саліцилова кислота має виражене антибактеріальне і протизапальне властивостями, вітамін С в стабільній формі - антиоксидант, зменшує запалення і роздратування, стимулює вироблення колагену - профілактика постакне рубців і гіперпігментації.
Пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом НЕ рекомендується під час вагітності і в період лактації!
Для щоденного нічного догляду використайте - Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити углиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і паління шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасну антибактеріальну, протизапальну, відлущуючу властивість, що у свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин і звуженню потік сальних залоз, а це є однією з головних причин їх закупорки.
Краси і здоров'я Вам!