Спрашивает Гость

2017-12-16 14:26:56

Добрий день. Скажіть будь ласка: користуюсь зараз поживним кремом з екстрактом женьшеня. Він утримує влагу? Чи може він стати причиною набряків під очима? Користуюсь ним тільки на ніч. За моїми спостереженнями, ніби, набряки після його використання стали більші. Дякую.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2017-12-18 11:35:47

Доброго дня! Крем з екстрактом женьшеня призначений для сухої та нормальної шкіри обличча, а не для шкіри навколо очей. Для зони навколо очей рекомендується використовувати спеціальні засоби, які призначені для догляду за цією делікатною ділянкою шкіри обличча, це зумовлено її фізіологічними особливостями.
Метою будь-якого крему є перешкоджання зневодненню шкіри, є засоби, які просто утримують вологу, а є креми, які інтенсивно зволожують шкіру. Саме від таких засобів, які інтенсивно зволожують, можуть виникати набряки, при наявності схильності до них. Але Поживний крем с женьшенем для нормальної та сухої шкіри відноситься більше до тих засобів, які захищають шкіру та утримують вологу, тобто, при правильному його використанні, від цього крему не може виникати набряків.
Для усунення набряків навколо очей я рекомендую використовувати Muse Відновлюючий крем для зони навколо очей. Використовуйте двічі на день - вранці і ввечері.