Спрашивает Гость

2017-12-26 16:30:15

Добрий день! Хочу користуватись вашою косметикою, але не знаю як правильно підібрати догляд. Мені 24, шкіра у мене суха, тільки T-зона до вечора жирніє, також часто бувають прищі і чорні точки. Також проявляються мімічні зморшки біля очей. Дякую. Також цікавить, як мені виявити, чи зневоднена у мене шкіра?

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2017-12-27 11:32:32

Доброго дня! Давайте почнемо з того, як визначити чи зневоднена у Вас шкіра. Щоб зробити це, необхідно відповісти собі на наступні питання:
1. Чи з'являється відчуття стягнутості шкіри після вмивання або нанесення денного/нічного засобу?
2. Чи буває лущення, шорсткість шкіри?
3. Т-зона стала з підвищенною жирністю останнім часом?
4. Колір обличча - тьмяний, сірий?
5. Чи бувають почервоніння на окремих ділянках шкіри?
Якщо на більшість цих питань Ваша відповідь - позитивна, Ваша шкіра - зневоднена.
Що стосується підбору догляду, грунтуючись на зазначенних Вами проблемах та особливостях шкіри, можу порекомендувати наступне:
Для очищення використовуйте Bio Phyto Мягкий очищающий гель.
Для зволоження шкіри наносьте Muse Детокс-сыворотка "Суприм" 2 рази на день.
Ви згадували про перші прояви мімічних зморшок, тому рекомендую на ділянки шкіри з мімічними зморшками наносити іншу сировотку Unstress Сыворотка для разглаживания морщин "Абсолют", вона знижує мімічну активність, розгладжує зморшки. Використовувати також 2 рази на день - вранці та ввечері.
Важливим елементом у повноцінному догляді за обличчам є крем для зони навколо очей. Використовуйте Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз двічі на день.
Після сировотки необхідно захистити шкіру кремом. Вранці наносьте Muse Дневной защитный крем с SPF 30, а ввечері - Muse Питательный крем. Також, зверніть увагу, що до 31.12.2017 в нашому інтернет-магазині діє акційна пропозиція: купуючи Muse Питательный крем, Ви отримаєте у подарунок Muse Детокс-сыворотка "Суприм".
Також не забувайте, що для повноцінного догляду еффект щоденного процедур необхідно закріплювати маскою. Раджу використовувати на Т-зоні Bio Phyto Себорегулирующая маска 2 рази на тиждень.