Спрашивает Гость

2018-01-12 18:42:15

Добрий вечір. Будь-ласка порекомендуйте дієвий засіб від морщин навколо очей? Дякую.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-01-15 10:48:20

Доброго дня! Одним засобом найкращого еффекту досягти неможливо. Найбільш дієвою буде наступна схема застосування препаратів: Forever Young Ночной крем для зоны вокруг глаз наносити на ніч 2 рази на тиждень впродовж перших 5 тижнів, потім можна використовувати 3-4 рази на тиждень, в залежності від чутливості шкіри. Зі збільшенням частоти використання може виникати відчуття стягнутості, лущення, печіння, в разі виникнення цих симптомів, необхідно зменшити кількість використання на тиждень. Крем містить ретинол, тому його не можна використовувати під час вагітності та в період лактації. Засіб містить омолоджуючі пептиди, які сприяють клітинному оновленню, що в свою чергу дає шкірі можливість швидше синтезувати речовини, необхідні для її пружності та молодості.
У вечори, коли не використовуете Forever Young Ночной крем для зоны вокруг глаз треба користуватися іншим засобом. Рекомендую Bio Phyto Осветляющий крем для кожи вокруг глаз и шеи. Крем містить речовини рослинного походження, вітаміни, які мають антиоксидантну дію, зміцнюють судини, тим самим збагачують клітини киснем, сприяють покращенню усіх клітинних процесів шкіри. Також крем зменшує темні кола під очима та набряки.
Не забувайте також, що вдень необхідно користуватися кремом із захистом від УФ-випромінення, особливо під час користування засобами з ретинолом. Кожного ранку наносьте Forever Young Дневной крем для зоны вокруг глаз SPF15. Цей засіб містить омолоджуючі пептиди, які стимулюють виробництво коллагенових та еластинових волокон, укріплюючи ці структури, сприяє зменшенню кількості та глибини зморщок.