Спрашивает Гость

2018-02-01 22:42:57

Доброго дня. Мені 37років. Шкіра суха, навіть дуже, трохи пігментована. Порадьте, будь-ласка, весь комплекс, починаючи з молочка до крему. Дякую. З повагою, Юлія

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-02-02 14:13:43

Доброго дня! Враховуючи особливості шкіри, які Ви описали, раджу наступний догляд:
Для щоденного очищення шкіри використовуйте молочко Unstress Мягкое очищающее молочко, а після молочка - тонік Unstress Стабилизирующий тоник . Очищуйте шкіру таким чином 2 рази на день - вранці та ввечері.
Для денного догляду після очищення шкіри наносьте FluorOxygen+C Осветляющая ботаническая сыворотка с витамином С. Вона наситить шкіру вологою та висвітлить її.
Зверху цього засобу наносьте також FluorOxygen+C Дневная сыворотка с витамином С. Вона містить вітамін С, антиоксиданти, олія Ши, яка допоможе утримувати вологу, пом'якшить шкіру, буде перешкоджати стягнутості, шелущінню, подразненню шкіри. Взимку також захистить від обвітрення. Витамін С має омолоджуючу, освітлюючу, судиннозміцнюючу та антиоксидантну дію.
Після сировоток вранці наносьте крем с тонуючим еффектом Rose De Mer Постпілінговий тональный крем. Він легко наноситься на олію Ши, яка міститься у a href="https://christinacosmetics.ua/product/fluoroxygen-c-dnevnaya-syvorotka-s-vitaminom-s/" target="_blank">FluorOxygen+C Дневная сыворотка с витамином С, ідеально вирівнює поверхність шкіри та її тон, захищає від УФ-випромінення та маскує недоліки шкіри.
Ввечері також використовуйте FluorOxygen+C Осветляющая ботаническая сыворотка с витамином С, а зверху сировотки наносьте крем Silk Подтягивающий крем для лица. Він містить гамму зволожуючих компонентів пролонгованної дії. Гідролізований шовк, який входить у його склад, багатий протеїнами та амінокислотами, які стимулюють регенерацію та відновлення тканин, відмінно розгладжують шкіру, ефективно підтягують, заспокоюють шкіру, також зволожують та перешкоджають втраті вологи. Гідролізовані протеїни кунжуту мають потужний ліфтинг-ефект.
Не забувайте про догляд за шкірою навколо очей, вона особливо ніжна та чутлива, тому потребує регулярного правильного догляду. Рекомендую використовувати крем Silk Подтягивающий крем для кожи вокруг глаз 2 рази на день - вранці та ввечері.
Для підсилення еффекту та досягнення найкращого результату 1-2 рази на тиждень наносьте маску Chateau de Beaute Маска для моментального лифтинга. Вона має омолоджуючу, пом'якшуючу дію, завдяки наявності в її складі олій Ши, оливи, виноградних кісточок, зародків пшениці, жожоба та авокадо.