Спрашивает Гость

2018-02-04 16:31:06

Доброго дня.Мені 33 роки маю проблему шкіри постакне,мене цікавить засіб для умивання та крем для освітлення шкіри.Дуже вдячна.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-02-05 13:06:04

Доброго дня! В якості очищення шкіри рекомендую використовувати щоденно Comodex Очищающий гель 2 рази на день - вранці та ввечері. Також використовуйте Rose de Mer Мыльный пилинг 2 рази на тиждень. Він буде відлущувати ороговілі клітинки шкіри, дієво усуває прояви постакне.
Що стосується освітлення, якщо це дійсно гіперпігментація, раджу користуватися FluorOxygen+C Ночная осветляющая сыворотка. Вона має активну освітлюючу дію, покращує та вирівнює тон шкіри. Використовуйте її на ніч щодня.
Після сировотки наностьте Bio Phyto Балансирующий крем. Також необхідно використовувати щоденно.
Якщо ж освітлення необхідне для синюшних застійних плям постакне, в такому разі використовуйте Bio Phyto Растительный пилинг облегченный 2 рази на тиждень, тримайте пілінг на шкірі обличча від 5 до 10 хвилин. І щовечора використовуйте крем Bio Phyto Нормализующий ночной крем. В обидвох варіантах вдень обов'язково наносьте денний крем Bio Phyto Дневной крем "Абсолютная защита" SPF20 або такий самий крем, тільки з тонуючим ефектом, якщо в цьому є потреба - Bio Phyto Дневной крем "Абсолютная защита" SPF20 с тоном.