Спрашивает Гость

2018-02-12 21:13:09

Добрий день. мені 35 років у мене дуже чутлива шкіра склона до сухості, навколо очей збираються зморшки підкажіть як правильно доглядати не обтяжуючи шкіру.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-02-13 09:53:55

Доброго дня! Чутлива шкіра - це та шкіра, яка більше схильна до порушень захисних структур. Кращим рішенням для Вас буде лінія косметики Unstress. Вона буде максимально працювати на відновлення. Лінія Unstress створена саме для догляду за чутливою ​​шкірою, з її допомогою Ви зміцните власні захисні системи і підвищите здатність протистояти агресивним зовнішнім факторам.
Звичайно ж, в повноцінному догляді, який зможе забезпечувати необхідний ефект, не обійтися одним-двома засобами. Раджу використовувати для очищення Unstress Очищающий мусс - завдяки своїй легкій текстурі, він делікатно очищує шкіру, також має протизапальні властивості і заспокоює шкіру. Потім наносьте сироватку Unstress Успокаивающая сыворотка "Тоталь" 2 рази на день - вранці та ввечері. Вона глибоко зволожує шкіру, зміцнює захисні структури шкіри, має протизапальну дію. Днем наносьте крем Unstress Дневной пробиотический крем SPF15. Він запобігає зовнішнім проявам симптомів стресу шкіри, зміцнює її захисні структури, захищає від впливу УФ-променів.
На ніч після сироватки використовуйте Unstress Гармонизирующий ночной крем.
Якщо є необхідність у "швидкій допомозі", щоб швидко усунути пошкодження шкіри, застосовуйте Unstress Успокаивающий крем быстрого действия. Це SOS-засіб, який швидко заспокоює роздратовану шкіру, сухість, свербіж.
Для зони навколо очей використовуйте Unstress Концентрат для кожи вокруг глаз и шеи. Він насичує шкіру вологою, має антиоксидантну дію, пом'якшує шкіру. Після концентрату слід наносити крем, вдень наносьте Unstress Дневной крем для кожи вокруг глаз и шеи SPF 8. Крем захищає шкіру від сонячного випромінення, знижує запалення шкіри, заспокоює та попереджає передчасне старіння.
Також для повноцінного догляду та закріплення результату 2 рази в тиждень наносите маску Unstress маска. Вона стимулює регенерацію та відновлення шкіри, знімає почервоніння і роздратування.