Спрашивает Гость

2018-02-18 19:28:18

Добрий день. Мене звати Мар'яна, мені 34 роки. Підскажіть будьласка який засіб для очищення шкіри мені підійде? У мене суха шкіра і багато мімічних зморшок в області лоба і очей. Всі косметологи, до яких зверталася кажуть, що крім ботокса нічим це зменшити не можна. Я проти всяких ін'єкцій. Розумію, що кремами і масками такого результату як після уколів краси не буде, але маю за мету мати доглянуту і здорову шкіру обличчя, а не лице як у порцелянової ляльки. Наперед вдячна.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-02-19 12:11:48

Доброго дня! В якості очищуючого засобу можу порадити на вибір один із засобів, залежно від текстури, якій Ви більше надаєте перевагу:
Chateau de Beaute Гель с экстрактом винограда або Unstress Очищающий мусс - перший засіб має гелеву текстуру, другий - більш м'яку та легку текстуру мусу.
Щодо проблемы мімічних зморщок, рекомендую спробувати дієвий засіб Wish Сыворотка "Абсолютная уверенность". Цей засіб містить 2 пептид-міорелаксанти, які доповнюють дію один одного для досягнення найбільш помітної дії. Наносити 2 рази на день на ділянки с підвищенною мімічною активністю під денний/нічний крем, залежить від часу доби, впродовж 1 місяця для накопичення розслаблюючого ефекту. У подальшому, засіб використовувати 1 раз на день вранці або ввечері під крем.