Спрашивает Гость

2018-02-19 14:44:53

Доброго дня. Мені 24 роки. Шкіра суха, особливо під очима. Почали з'являтися зморшки. Чим можна зволожити шкіру і позбутися зморшок?

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-02-19 15:25:32

Доброго дня! Для повноцінного догляду за шкірою необхідно постійне зволоження, яке зможуть дати зволожуючі сироватки, а утримувати вологу і закріплювати ефект вже буде крем.
Для щоденного догляду вдень використовуйте Увлажняющая сыворотка Тераскин, вона буде основним джерелом зволоження, перешкоджатиме передчасному пошкодженню колагенових і еластинових волокон.
Також наносите сироватку Silk Сыворотка для местного заполнения морщин - сприяє утриманню вологи, захищає від морозу, вітру та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища. Цей засіб заповнює і приховує дрібні зморшки, вирівнює рельєф шкіри, роблячи її поверхню ідеально гладкою, готуючи її, таким чином, до нанесення макіяжу. До складу входить гамма-аміномасляна кислота розслабляє мімічні м'язи. Як альтернативу, можете використовувати замість цієї сироватки Silk Сыворотка для выравнивания морщин, вона створює вологоутримуючий бар'єр на поверхні шкіри, має антиоксидантні властивості, насичує шкіру вітамінами А, С, Е. Зверніть увагу, що ці засоби не містять сонцезахисних фільтрів, а шкірі необхідний захист від УФ-променів круглий рік. Рекомендую після сироваток використовувати Rose De Mer Постпілінговий тональний крем.
Для щоденного нічного догляду також використовуйте Увлажняющая сыворотка Тераскин. Поверх сироватки наносьте Silk Обновляющий крем для лица. Він зволожує схильну до сухості шкіру, пом'якшує її, має протизапальну дію, усуває роздратування, також має виражені антиоксидантні властивості.
Для зони навколо очей використовуйте Silk Подтягивающий крем для кожи вокруг глаз. Він розгладжує дрібні зморшки, зменшує набряки під очима, надає шкірі м'якість та еластичність.