Спрашивает Христина

2018-12-03 21:27:12

Мені 34 роки Шкіра Зараз стала суха, в літню пору з жирною т зоною Пори розширені На лобі з'явитись зморшки мімічні Цікавить догляд++

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2018-12-04 00:54:32

Здрастуйте, Христина!
Враховуючи особливості шкіри, рекомендую:
Уранці після очищення шкіру необхідно зволожити. За допомогою сироватки Forever Young Омолоджуюча сироватка "Тоталь" Ви зможете вирішувати одночасно проблему зволоження і омолоджування. Вона має виражені омолоджуючі властивості. До складу входить інноваційний пептидний комплекс SYN- ТС®, основними властивостями якого є стимуляція вироблення різних типів колагену (в т.ч. колагену типу III) і еластину, підвищення пружності шкіри, розгладження зморшок.
Після сироватки вдень наносите Muse Захисний денний крем з SPF 30. Містить комплекс зволожуючих компонентів, включаючи гіалуронову кислоту, антиоксиданти, що перешкоджають окислювальним реакціям в шкірі і старіння, що уповільнюють процеси. Засіб має ніжну текстуру, прекрасно зволожує і не залишає відчуття жирності.
На ніч - Forever Young Нічний Крем "Відродження".Крем містить комплекс омолоджуючих пептидів нового покоління, які сприяють оновленню шкіри на клітинному рівні і омолоджуванню. "Розумна система доставки" дає можливість доставляти компоненти безпосередньо до клітин-мішеней, стимулюючи їх робити новий колаген, еластин і гліколеву кислоту. До складу засобу окрім омолоджуючих компонентів входить інкапсульований ретинол, який регулює вироблення шкірного сала і сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри і її тону, зміцнює посудини. Не забувайте про те, що засоби, що містять ретинол не рекомендовані до застосування вагітним і лактирующим.
Краси і здоров'я Вам!