Спрашивает Ілона

2019-02-25 12:08:22

Доброго дня. Є проблема жирної шкіри та комедонів, акне, постакне 2 ступеню, (поставив діагноз дерматолог-косметолог). Хочу підібрати догляд. Раніше користувалась Noreva, Bioderma і т.д, припинило допомагати після 2 місяців використання. Хочу спробувати вашу косметику, про неї говорив косметолог, але ціна кусалась. Зараз готова її спробувати. Буду рада допомозі.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-02-25 13:11:23

Добрий день, Ілоно! Для догляду за шкірою з акне та рубцями рекомендую наступну схему:
1 Comodex Очищающий гель. Це протизапальний і антибактеріальний засіб. Зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Гель допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічного злущування ороговілих клітин. Застосовуйте засіб 2 рази на день.
2 До складу Comodex Ночной гель «Обновление и восстановление» входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, поділу клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, що буде вирівнювати поверхню шкіри, і оновлювати її. Саліцилова кислота має виражену антибактеріальну і протизапальну дію, видаляє ороговілі клітини. Пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом не рекомендується під час вагітності та в період лактації. Даний гель використовується 2 рази в тиждень.
3 В повсякденному нічному догляді (коли не використовується Comodex Ночной гель «Обновление и восстановление») використовуйте Bio Phyto Нормализующий ночной крем. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне.
4 Comodex Крем «Матирование и защита» с SPF 15. Це крем з легкою текстурою, що має в'яжучий ефект - звужує пори і робить їх менш помітними, сприяє розгладженню, і зволоженню шкіри.
Це засоби першочергового призначення з лікувальними властивостями. Якщо Вам знадобляться додаткові засоби (тонік, скраб, маска, і т.д.), дайте нам знати і ми допоможемо з вибором.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Comodex Ночной гель «Обновление и восстановление»
913.50 грн
(4)
Comodex Крем «Матирование и защита» с SPF 15
1044.00 грн
(9)
Comodex Очищающий гель 250 мл.
1087.50 грн
(0)
Bio Phyto Нормализующий ночной крем
1131.00 грн
(6)
Купить все рекомендуемые продукты