Спрашивает Ірина

2022-07-07 23:10:15

Що порадити для жирної шкіри з висипанням ? Висипання на щоках, підборідді і чолі

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-07-08 16:59:02

Доброго дня, Ірина!
Рекомендую почати з очищення:1) Comodex Очищаючий гель. Ефективно очищає шкіру, прибирає залишки макіяжу, має протизапальну та освітлюючу дію. Зменшує частоту появи комедонів та прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущування ороговілих клітин.
2) На день Comodex Крем «Матування і захист» з SPF 15 шкіри, прискорює загоєння.
3) Comodex Нічний гель «Оновлення та відновлення» стимулює регенерацію клітин. Має антибактеріальні властивості, перешкоджає закупорці пір, запобігає подальшим висипанням. Крем виконує профілактику постакне рубців та гіперпігментації, має протизапальний ефект. Містить ретинол. Застосовувати увечері, 2 рази на тиждень. Пам'ятайте, що застосування засобів з ретинолом у складі не рекомендується під час вагітності та під час лактації.
4)В інші дні на ніч використовуйте Bio Phyto Нормалізуючій нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців та шрамів, що допомагає шкірі при постакні, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж та печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має чудову антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що у свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин та звуженню потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
Краси та здоров'я Вам!