Спрашивает Ірина

2022-08-07 11:42:35

Доброго дня! Хочу замовити вашу косметику, що порадите? У мене акне, присутні закриті комедони і шкіра схильна до жирного блиску. Хочеться оптимальний догляд, а не мільйон баночок)

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-07 23:50:13

Здравствуйте, Ірина!
Для щоденного очищення шкіри рекомендую вам-Comodex очищаючий гель 2 рази в день. До складу входить Морський тіопептид з-протизапальний і антибактеріальний засіб. Гель зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз. Лікопен-потужний антимікробний і протизапальний компонент.
На день використовуйте Comodex Крем "матування і захист" з SPF 15. Це крем з легкою текстурою , яка має терпкий ефект, - звужує пори і робить їх менш помітними, сприяє розгладженню, і зволоженню шкіри.
Для нічного догляду використовуйте Bio Phyto нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасну антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що в свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин і звуження потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
Якщо є гнійні запальні елементи, тоді використовуйте Comodex Нічний гель Оновлення та відновлення. До складу входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, поділу клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, поряд з утворенням колагену і гіалуронової кислоти, що буде вирівнювати поверхню шкіри, зволожувати її і оновлювати. Саліцилова кислота видаляє ороговілі клітини, що закупорюють вивідні протоки сальних залоз, сприяючи, таким чином, нормалізації природного очищення пір, знижує вироблення шкірного сала. Саліцилова кислота має виражену антибактеріальну і протизапальну властивостями, Вітамін С в стабільній формі - антиоксидант, зменшує запалення і подразнення, стимулює вироблення колагену - профілактика постакне рубців і гіперпігментації. Застосовувати 2 рази на тиждень, на ніч.< br> Краси і здоров'я вам!