Спрашивает Ірина Стахміч

2022-06-14 20:21:28

Добрий день! У мене останнім часом з’явилися пігментні плями на обличчі. Шкіра комбінована. Вік-38 років. Що можете порадити? Буду вдячна за відповідь.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-06-16 16:55:13

Доброго дня. Іріна!
Враховуючи пігментацію, рекомендую використовувати ILLUSTRIOUS Сироватка для корекції пігментації. Насичена антиоксидантами та освітлювальними речовинами сироватка регулює процес пігментоутворення на всіх етапах. Використовуйте 2 рази на день, поверх сироватки вдень використовуйте для захисту використовуйте ILLUSTRIOUS Денний крем SPF 50. Зменшує пігментацію, викликану різними чинниками, і одночасно, запобігає утворенню нових темних плям. Нова технологія сонячних фільтрів покращує захист, блокуючи випромінювання широкого спектра UVA + UVB. Гіалуронова кислота у формулі забезпечує зволоження, в той час, як відображають частки підсилюють сяйво.
На ніч використовуйте ILLUSTRIOUS Оновлюючий нічний крем. Легкий крем з освітлюючим і омолоджуючий ефект. Освітлює шкіру, роблячи її тон і текстуру більш рівномірними. Ретинол сприяє інтенсивному оновленню і омоложеію шкіри. Засоби містять ретинол протипоказані до використання під час вагітності і період лактації.
Краси і здоров'я Вам!