Спрашивает Іванна

2018-11-28 15:32:39

Доброго дня. Мені за місяць виповниться 25. Не можу позбутися акне. Після вмивання шкіру часто сушить. Пізніше вона стає жирна, дуже розширені пори. Які засоби порекомендуєте?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2018-11-28 21:03:56

Добрий вечір, Іванна!
Для очищення жирної шкіри, схильної до висипань, 2 рази в день використайте Comodex Очищаючий гель. До складу входить Морський тиопептид З - протизапальний і антибактеріальний засіб. Гель зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає понизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз.
Вдень використайте Unstress Денний пробіотичний крем з SPF15. Він має протизапальну дію, захищає від втрати вологи і утримує її усередині, нормалізує мікрофлору на поверхні шкіри. Цей крем допоможе Вам з такими проблемами, як лущення, почервоніння, почуття стягнутості.
На ніч наносите Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити углиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і паління шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасну антибактеріальну, протизапальну, відлущуючу властивість.
Красоти і здоров'я вам!