Спрашивает Ivanna

2022-05-01 12:08:44

Добрий день! Мені 40 років, шкіра комбінована, маю схильність до пігментації, гусячі лапки. Раніше користувалася (за порадою косметолога) кремами під очі, нічним та денним SPF 25, та сироваткою з серії Forever Young. Допоможіть підібрати відповідний догляд. Цікавить зокрема нічний крем, денний крем SPF 50, сироватка, крем під очі та засіб для вмивання. Дякую)

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-05-02 19:23:22

Доброго дня, Іванна!
Щоб боротися з перерахованими Вами особливостями шкіри, необхідний комплексний догляд.
На попередньо очищену кожу використовуйте ILLUSTRIOUS Сироватка «АБСОЛЮТНЕ блиск».
Поверх сироватки використовувайте ILLUSTRIOUS Денний крем SPF 50. Зменшує пігментацію, викликану різними факторами, і одночасно запобігає утворенню нових темних плям. Нова технологія сонячних фільтрів покращує захист, блокуючи випромінювання широкого спектра UVA+UVB. Гіалуронова кислота у формулі забезпечує зволоження, у той час, як частки, що відбивають, посилюють сяйво.
На ніч використовуйте ILLUSTRIOUS Оновлюючий нічний крем. Освітлює шкіру, роблячи її тон і текстуру рівномірнішими. Ретинол сприяє інтенсивному оновленню та омолодження шкіри.
Засоби з ретинолом протипоказані для використання під час вагітності та в період лактації.
ILLUSTRIOUS Крем для шкіри навколо очей SPF 15.
ILLUSTRIOUS Омолоджувальний нічний крем для шкіри навколо очей. Містить ретінол тому протипоказан для використання під час вагітності та в період лактації.
Краси та здоров’я Вам!