Спрашивает Катя

2019-04-01 14:21:30

Доброго дня. Хочу підібрати крем денний з spf. Допоможіть будь ласка. В мене лоб та ніс з жирним блиском, верхня частина щочків нормальна, а нижня нормальна. В мене я так розумію комбінована шкіра? Мені потрібно крем для нормальної та комбінованої шкіри? Я ще годую груддю. Переживаю щоб не виступили пігментні плями від сонця. Тому хочу з spf. Можливо ви мені підкажете і порадите догляд за обличчям. Може ще вмивку для обличчя? Дякую вам

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-04-01 22:52:51

Здравствуйте, Катя!
Враховуючи побажання і особливості шкіри рекомендую в якості очищення:
Bio Phyto М'який очищаючий гель містить рослинні екстракти, що роблять протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелиса виявляє легку в'яжучу і поросужівающім дію . Використайте вранці і ввечерi .
Вдень наносите крем Muse Денний захисний крем SPF 30. Він містить комплекс зволожуючих компонентів, включаючи гіалуронову кислоту, антиоксиданти, що перешкоджають окислювальним реакціям в шкірі і старіння, що уповільнюють процеси. Засіб має ніжну текстуру, прекрасно зволожує і не залишає відчуття жирності. Можна використати при вагітності і годуванні грудьми.
Якщо Вам знадобляться додаткові кошти для догляду за шкірою (тонік, засоби для догляду за шкірою навколо очей, маска та ін.), дайте нам знати і ми допоможемо у виборі.
Краси і здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Мягкий очищающий гель 500 мл.
1174.50 грн
(3)
Muse Дневной защитный крем SPF30
3393.00 грн
(7)
Купить все рекомендуемые продукты