Спрашивает Кора

2022-08-27 19:49:21

Доброго вечора,як мені підібрати догляд?Шкіра проблемна,жирна,розширені пори.Що порадите?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-28 20:47:51

Доброго дня!
Для щоденного очищення рекомедую Вам використати - Comodex Очищаючий гель. До його складу входить Морський тиопептид З - протизапальний і антибактеріальний засіб. Гель зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає понизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз. Лікопен - потужний антимікробний і протизапальний компонент.
BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і важкості на шкірі.
Увечері на очищену шкіру 2 рази в тиждень наносите Comodex Нічний гель "Оновлення і відновлення". До складу входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, діленню клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, разом з утворенням колагену і гіалуронової кислоти, що вирівнюватиме поверхня шкіри, зволожувати її і оновлювати. Саліцилова кислота видаляє ороговілі клітини, що закупорюють вивідні протоки сальних залоз, сприяючи, таким чином, нормалізації природного очищення пір, знижує вироблення шкірного сала. Саліцилова кислота має виражене антибактеріальне і протизапальне властивостями, вітамін С в стабільній формі - антиоксидант, зменшує запалення і роздратування, стимулює вироблення колагену - профілактика постакне рубців і гіперпігментації.Можна використовувати його самостійно, без крему, якщо ж є дискомфортне відчуття стягнутості - тоді поверх гелю нанесіть крем Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом НЕ рекомендується під час вагітності і в період лактації!
На ніч наносите Bio Phyto Нормальний нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне.
Краси та здоров'я Вам!