Спрашивает Ксеня

2018-05-06 09:43:35

Доброго дня! Хочу підвбрати крнм для себе, але складно визначитись з вибором. Підкажіть будь ласка, що найкраще покриє наступні вимоги до крему: 1. Шкіра - комбінована, чутлива, схильна до закупорок пор і набряків. 2. Потрібне зволоження і хороший догляд. 3. Вік - 28 4. Щоб підходив як основа під макіяж. 5. На літо, тому потрібен спф- захист. Буду вдячна за допомогу! E-mail: oksana.smolovyk@gmail.com Tel: 066 314 47 03

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-05-07 22:38:11

Доброго ранку, Ксенія!
Виходячи з вимог вашої шкіри можу Вам рекомендувати: Денний крем - BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається, усуваючи сухість і стягнутість, не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
Якщо Ви використовуєте тональні засоби - BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20 с тоном. Цей засіб також містить як фізичні, так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Так само має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
Як нічний крем рекомендую - Bio Phyto Балансирующий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів (герань, календула, камелія) крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.