Спрашивает Лариса

2019-03-11 15:08:09

Доброго дня Який догляд можете порекомендувати для дуже чутливої шкіри, схильної до сухості та з куперозом і розацеа?

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-03-11 16:47:14

Добрий день, Ларисо!
Для чутливої шкіри схильної до сухості з куперозом і розацеа рекомендую наступні засоби для догляду за шкірою: Unstress Очищающий мусс делікатно очищує шкіру, не пошкоджує її захисну структуру і не пересушує її. Засіб має виражену протизапальну властивість (екстракт арніки гірської), загоює і відновлює (пантенол), а центелла азіатська і екстракт календули зміцнюють судини, перешкоджаючи їх ламкості і травматизації.
Unstress Успокаивающая сыворотка «Тоталь» має протизапальну властивість, зменшує роздратування і почервоніння (екстракт солодки, камелії китайської, дипептид-4). Засіб покращує мікроциркуляцію, зменшує проникність капілярів, виявляючи протикуперозну, регенеруючу дію (екстракт листя розмарину, шоломниці байкальської).Застосовуйте 2 рази в день під денний/нічний крем.
Unstress Гармонизирующий Ночной крем. Сприяє регенерації пошкодженої шкіри, має виражену протизапальну властивість і швидко позбавляє від почервоніння, відчуття печіння і хворобливості шкіри.
Unstress Дневной крем с пробиотическим действием SPF 15 відновлює захисні структури шкіри, при пошкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, печіння, почервоніння та інші хворобливі реакції. Крем також покращує мікроциркуляцію, знижує проникність капілярів (екстракт листя розмарину, шоломниці байкальської).
Якщо Вам знадобляться інші засоби для догляду за шкірою (тонік, засоби для догляду за ділянками навколо очей, маска), дайте нам знати і ми допоможемо з їх вибором.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Unstress: Успокаивающая сыворотка «Тоталь»
2175.00 грн
(5)
Unstress Дневной пробиотический крем SPF15
2044.50 грн
(15)
Unstress Гармонизирующий ночной крем
2044.50 грн
(4)
Unstress Очищающий мусс
1044.00 грн
(3)
Купить все рекомендуемые продукты