Спрашивает Лілія

2022-07-02 10:36:41

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, підібрать звсіб для очищення шкіри ( гель , пінка ) і тонік для обличчя. Шкіра жирна із акне і розширеними порами

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-07-04 12:01:45

Доброго дня, Лілія!
Для шкіри жирної, схильної до висипу, рекомендую :
Comodex Очищаючий гель. До складу входить Морський тіопептид С - протизапальний та антибактеріальний засіб. Зменшує частоту появи комедонів та прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущування ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз. Лікопен – потужний антимікробний та протизапальний компонент. Застосовуйте засіб двічі на день.
Comodex Тонік «Очищення та Баланс». Це засіб з вираженим протизапальним та антисептичним властивостями. Балансує шкіру, очищає забиті пори та запобігає можливим висипанням та закупорці. Екстракт евкаліпта має антибактеріальні, протигрибкові та противірусні властивості. Екстракт тасманського перцю – миттєва заспокійлива дія. Має антиоксидантні та протизапальні властивості. Засіб рекомендований для застосування власникам жирної/проблемної шкіри з вираженим запаленням 2 рази на день.
Красоти і здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Comodex Очищувальний балансувальний тонік
1005.00 грн
(10)
Купить все рекомендуемые продукты