Спрашивает Мар'яна

2018-07-06 18:10:13

Добрий вечір! Поможіть підібрати легкий зволожуючий крем мені 25 років шкіра комбінована, бувають акне. купероз на щоках.і мімічні зморшки під очима і біля губ????

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-07-09 16:31:37

Добрий день, Мар'яна! Для боротьби з куперозом і профілактики його нових проявів рекомендую Вам використовувати BioPhyto Растительный пилинг облегченный. Він сприяє поліпшенню циркуляції крові, виконуючи так звану "гімнастику судин" і перешкоджає її застою. Засіб виконує доставку всіх необхідних для шкіри компонентів (води, кисню, амінокислот) і виведення токсинів. Пілінг тренує судини і виконує профілактику подальших ушкоджень капілярів. Даний засіб сприяє також дренажу шкірного сала і глибокому очищенню пір. Застосовувати його потрібно 2 рази в тиждень по 5-10 хвилин на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї, уникаючи область навколо очей.
Після застосування пілінгу наносите Bio Phyto Себорегулирующая маска. У складі цієї маски містяться біла глина і мінерали, які перешкоджають надлишковому виробництву шкірного сала, володіють поросужівающім властивістю. Мінерал оксид цинку має абсорбуючі, протизапальну, антибактеріальну та в'яжучу дію, знімає роздратування, є антиоксидантом. Маска містить сірку, яка грає дуже важливу роль для здоров'я шкіри, вона знімає запалення і подразнення шкіри, балансує вироблення шкірного сала, знижує жирний блиск, перешкоджає закупорці сальних залоз і утворення "чорних крапок", пригнічує бактеріальну мікрофлору шкіри. А також сірка бере участь в побудові колагенових волокон, тим самим виконуючи профілактику постакне рубців. Саліцилова кислота, яка присутня в складі, має прекрасне антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що в свою чергу перешкоджає накопиченню ороговілих клітин і звуження сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки. Наносите 2 рази в тиждень, після пілінгу, на ділянки шкіри, схильні до підвищеної жирності на 10 хвилин.
В якості щоденного зволоження шкіри рекомендую сироватку Bio Phyto Сыворотка "Очарование". Містить гіалуронову кислоту і компоненти натурального зволожуючого фактора (НУФ), які взаємодоповнюють один одного і роблять сильний зволожуючу дію. Завдяки вітамінам групи В, сироватка має виражену протизапальну і регенеративним властивістю. Підвищує еластичність шкіри і вирівнює колір обличчя. Використовувати вранці під денний крем, ввечері - під нічний крем.
Днем після сироватки використовуйте BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
 Для догляду за областю навколо очей рекомендую Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз. Містить рослинний дренажний комплекс, який сприяє виведенню застояної в міжклітинному просторі рідини, знижуючи при цьому ламкість капілярів і зменшуючи темні кола під очима. Пентапептид-34, який підвищує синтез коензиму Q10 (убіхінон), покращує енергетичний обмін в клітинах і клітинне дихання (споживання кисню і вироблення молекул АТФ), захищає клітини від окисного стресу.
На ніч - Bio Phyto Балансирующий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.