Спрашивает Марина

2018-03-24 16:11:14

Добрий день! Що можете порадити мені, шкіра комбінована, т-зона - чорні цятки жахливі, висипань немає, механічну чистку змушена робити 1 раз в 3 тижні

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-03-26 11:15:25

Доброго дня! Шкіра людини покрита великою кількістю сальних залоз: десь вони більше, а десь меньше. Ці залози виробляють різну кількість шкірного сала на різних ділянках шкіри. Змішуючись з продуктом потових залоз, разом вони утворюють захисну плівку. Досить часто в сальних залозах може накопичуватися у великій кількості шкірне сало, воно змішується з відмерлими клітинами епідермісу, ця суміш утворює пробку, яка закриває пору. Вміст закупореного каналу частково окислюється, і верхня частина пробки темніє: виходить комедон (чорні точки).
Серед можливих причин виникнення комедонів:
Гормональний збій (високий рівень тестостерону підвищує активність сальних залоз).
Генетична схильність.
Неправильне очищення шкіри обличчя.
Для запобігання закупорки сальних залоз рекомендую використовувати:
Comodex Очищающий гель 2 рази на день. Антибактеріальний засіб, видаляє забруднення і залишки макіяжу, залишає на шкірі відчуття чистоти і комфорту. Препарат знижує рН шкіри, сприяючи м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин шкіри і своєчасному відтоку шкірного сала, запобігаючи закупорки сальних залоз. Морський тіопептід С - протизапальний і антибактеріальний засіб. Зменшує частоту появи комедонів і прискорює процес загоєння. Лимонна кислота - освітлюючий агент, прискорює утворення колагену, підвищує еластичність шкіри. Лікопен - потужний антибактеріальний і протизапальний компонент, антиоксидант - захищає від вільних радикалів.
Використовуйте Rose de Mer Мильный пилинг 2 рази на тиждень. Чудово відлущує ороговілі клітини, які є однією з основних причин закупорки пор. Рослинні екстракти мають антибактеріальну, протизапальну та в'яжучу дію.
Щоденно після очищення наносьте Comodex Дневной гель "Контроль и стабилизация". Наносити тільки на ділянки шкіри с підвищенною жирністю та чорними цятками. Гель наносите вранці уникаючи область навколо очей. Засіб містить комплекс Nio-Sebactive - потужна комбінація рослинних екстрактів, укладених в мікрокапсулу для доставки активних речовин. До складу засобу також входить - пептидний комплекс Pore Reductyl з вираженим порозвужуючим ефектом, екстракт тасманского перцю - має миттєву заспокійливу, протисвербіжну та протизапальну дію. Переваги засоби: зменшує продукцію шкірного сала, надаючи при цьому матуючу дію. Порозвужуюча властивість: зменшення розміру і кількості пор. Вирівнювання мікрорельєфу шкіри.
Comodex Успокаивающая и регулирующая маска. Наносити тільки на ділянки шкіри с підвищенною жирністю та чорними цятками.
Не забувайте також про зволоження, тому що нестача вологи може посприяти посиленню продукції шкірного сала і більш швидкої закупорки сальних залоз. Comodex Увлажняющая и восстанавливающая сыворотка 2 раза в день. Легка сировотка, збагачена гіалуроновою кислотою та ефективним зволожуючим комплексом, адаптуючими шкіру до можливості утримувати вологу.
На ніч використовуйте Bio Phyto Балансирующий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.
Вдень наносьте в якості крему BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності на шкірі.
Механічна чистка раз на 3 тижні - це доволі часто, якою б чистка не була нетравматичною, вона все одно травмує шкіру. Більше того, чистки лише позбавляють від вже існуючих комедонів, але не впливає на їх появу та кількість. Необхідно зменшити їх кількість за допомогою косметологічних засобів у повсякденному догляді, тоді і потреба у частих механічних чистках знизиться.