Спрашивает Марина

2022-04-12 20:01:10

Доброго вечора! Порадьте, будь ласка, як доглядати за шкірою обличчя. Мені 31 рік, але до цих пір я не навчилась доглядати за своїм обличчям, на жаль. Шкіра комбінована, є чорні цятки, акне та частенько з'являються прищі на підборідді. На щоках є алергічний висип: іноді від їжі, іноді від засобів або води з-під крану. Відмовилась від обрання засобів навмання, останній дорогий косметичний набір подарував жахливе алергічне висипання! Шкіра на вигляд несвіжа, суха після водних процедур. Хочеться легенький догляд, зволоження. Розумію, що стан шкіри залежить від раціону харчування, з цим в мене проблеми. Але порадьте, будь ласка, хоч для щоденного догляду щось неагресивне! Дякую! Бажаю миру і добра ❤️

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-04-16 16:33:46

Доброго дня, Марино!
Враховуючи всі особливості шкіри перш за все, порекомендую правильне харчування та догляд.
Для очищення використовуйте Bio Phyto М'який гель, що очищає - містить рослинні екстракти, що надають протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелісу має легку в'яжучу і поросуживаючу дію.
Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15 зволожує завдяки компонентам, що утримують молекули води. Крем відновлює захисні структури шкіри, при пошкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість і почервоніння.
На ніч наносите Bio Phyto Нормальний нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців та шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіння та печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має чудову антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість.
По можливості рекомендую додати до догляду сироватку з лінії Bio Phyto або Unstress.
Краси та здоров'я Вам!