Спрашивает Марія

2021-01-11 17:58:51

Добрий день! Допоможіть, будь ласка, підібрати набір для домашнього догляду за обличчям. 25 років. В мене комбінований тип шкіри. Ніс, підборіддя і чоло - жирніють, інша частина шкіри - нормальна. Також хочу звузити пори і забрати чорні цятки. Буду дуже вдячна за рекомендацію!

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2021-01-13 19:58:49

Добридень,Марія!
В якості денного крему рекомендую BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
В якості нічного засобу використовуйте Био Фито Балансирующий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала.
Для комбінованої шкіри, 1-2 рази на тиждень рекомендую використовувати Bio Phyto Себорегулирующая маска В складі цього засобу містяться біла глина та мінерали, які перешкоджають надмірному виробництву шкірного сала, виявляють порозвужуючий вплив. Мінерал оксид цинку має абсорбуючу, протизапальну, антибактеріальну и в'яжучу дію. Маска містить сірку, яка балансує синтез шкірного сала, зменшує масний блиск, попереджає виникнення "чорных цяток".
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Балансирующий крем
1174.50 грн
(0)
BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF20
1000.50 грн
(7)
Bio Phyto Себорегулирующая маска 75 мл.
826.50 грн
(0)
Купить все рекомендуемые продукты