Спрашивает Марія

2022-09-18 14:45:57

Шо порадите від камедонів та прищів?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-09-18 22:40:23

Доброго дня, Марiя!
Для щоденного очищення шкіри рекомендую вам-Comodex очищаючий гель 2 рази в день. До складу входить Морський тіопептид з-протизапальний і антибактеріальний засіб. Гель зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Засіб містить лимонну кислоту, яка допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічному відлущуванню ороговілих клітин, що є причиною закупорки сальних залоз. Лікопен-потужний антимікробний і протизапальний компонент.
На день використовуйте Comodex Крем "матування і захист" з SPF 15. Це крем з легкою текстурою , яка має терпкий ефект, - звужує пори і робить їх менш помітними, сприяє розгладженню, і зволоженню шкіри.
Для нічного догляду використовуйте Bio Phyto нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасну антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що в свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин і звуження потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
Якщо є гнійні запальні елементи, тоді використовуйте Comodex Нічний гель Оновлення та відновлення. До складу входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, поділу клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, поряд з утворенням колагену і гіалуронової кислоти, що буде вирівнювати поверхню шкіри, зволожувати її і оновлювати. Саліцилова кислота видаляє ороговілі клітини, що закупорюють вивідні протоки сальних залоз, сприяючи, таким чином, нормалізації природного очищення пір, знижує вироблення шкірного сала. Саліцилова кислота має виражену антибактеріальну і протизапальну властивостями, Вітамін С в стабільній формі - антиоксидант, зменшує запалення і подразнення, стимулює вироблення колагену - профілактика постакне рубців і гіперпігментації. Застосовувати 2 рази на тиждень, на ніч.
Краси і здоров'я вам!

Рекомендованные продукты

COMODEX Матувальний захисний крем SPF 15
1170.00 грн
(0)
Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем
1260.00 грн
(0)
Купить все рекомендуемые продукты