Спрашивает Марія

2021-04-09 17:20:25

Добрий день! Порадьте, будь ласка, сироватку і тонік для домашнього догляду. Вік - 25. Хочу підняти тонус обличчя і зробити його більш матовим. З проблем , - жирніє шкіра і в т-зоні трішки розширені пори

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2021-04-10 23:46:17

Здраствуйте, Марiя!
Враховуючи особливості шкіри, рекомендую:
Після очищення використовуйте тонік Forever Young Балансирующий тонік. Містить гликолевую і молочну кислоти, знижує рН шкіри, сприяє м'якому злущування ороговілих клітин, перешкоджає закупорці сальних залоз, разрихлівает шкіру, готуючи її до нанесення наступних кроків домашнього догляду. Використовуйте засіб 1 раз в день ввечері після очищення шкіри гелем. Застосування такого засобу сповільнить утворення комедонов.
Уранці після очищення пропоную використовувати сиворотку Forever Young Омолоджуюча сироватка "Тоталь" Ви зможете вирішувати одночасно проблему зволоження і омолоджування. Вона має виражені омолоджуючі властивості. До складу входить інноваційний пептидний комплекс SYN- ТС®, основними властивостями якого є стимуляція вироблення різних типів колагену (в т.ч. колагену типу III) і еластину, підвищення пружності шкіри, розгладження зморшок. Також використовуйте сиворотку в вечерi.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Forever Young: Омолаживающая сыворотка Тоталь
1435.50 грн
(6)
Forever Young Балансирующий тоник
826.50 грн
(6)
Купить все рекомендуемые продукты