Спрашивает Маряна

2022-04-07 18:17:56

Добрий день у мене суха шкіра є акне порекомендуйте щось для уходу за обличчям

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-04-07 22:50:24

Здравствуйте, Мар’яна!
З огляду на особливості Вашої шкіри рекомендую:
Bio Phyto М'який гель, що очищає. Містить рослинні екстракти, які мають протизапальний ефект, ніжно очищають шкіру від забруднень та макіяжу. Екстракт гамамелісу має легку в'яжучу і поросуживаючу дію.
Вдень використовуйте Unstress Денний пробіотичний крем із SPF15. Він має протизапальну дію, захищає від втрати вологи та утримує її всередині, нормалізує мікрофлору на поверхні шкіри. Цей крем допоможе Вам з такими проблемами, як лущення, почервоніння, відчуття стягнутості. Також тут є інноваційні компоненти, які захищають шкіру від проявів "цифрового старіння".
В інші дні на ніч використовуйте Bio Phyto Нормальний нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців та шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити вглиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіння та печіння шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має чудову антибактеріальну, протизапальну, відлущувальну властивість, що у свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин та звуження потік сальних залоз, а це є однією з основних причин їх закупорки.
Красоти і здоров’я Вам!