Спрашивает надя

2018-03-26 18:53:33

Користуюся фореве янг, мені 30, на яку серію можна поміняти?

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2018-03-27 11:49:30

Доброго дня! Це залежить від особливостей Вашої шкіри. Якщо мова йде лише про вікові зміни, то найкращим вибором будуть засоби з лінії Forever Young та Chateau de Beaute.
Якщо засоби з лінії Forever Young Вам не підходять, раджу спробувати засоби з Chateau de Beaute. Щодо кремів - денний крем Chateau de Beaute Защитный крем SPF 35. У склад входять:
Екстракт винограду має наступну дію на організм:
• антиоксидантна. Виноград має яскравіше виражену антиоксидантну активність, ніж вітамін Е і С. Він пригнічує окислення вільних радикалів шляхом їх зв'язування. Якщо ж отримувати всі три вітаміни одночасно, то забезпечений ефект синергії;
• противірусний і антибактеріальну. Виноград має потужні противірусні та антибактеріальні властивості. Його ефективність доведена навіть у відношенні герпесу і вірусів грипу;
• онкопротекторним. Протистоїть росту пухлинних клітин і сприяє регенерації здорових клітин;
• сонцезахисний. Захищає шкіру від шкідливого УФ-випромінювання;
• капіляропротекторні. Знижує ламкість капілярів, підтримує еластичність судин;
• протиалергічну. Нейтралізує вплив гормону гістаміну;
Масло виноградних кісточок має омолоджуючі, протизапальні, і поживні властивості. Масло має сильну антиоксидантну та омолоджуючу дію, вирішує проблеми купероза, використовується для профілактики новоутворень на шкірі. Володіє легким відбілюючим ефектом і запобігає появі пігментних плям.
Унікальність масла виноградних кісточок в тому, що воно підходить для всіх типів шкіри. Дане масло особливо рекомендується для делікатного догляду за чутливою шкірою. Використовувати його корисно і при проблемній, схильної до жирності шкірі, тому що воно регулює роботу сальних залоз.
Ресвератрол перешкоджає руйнуванню колагенових і еластинових волокон, гіалуронової кислоти, запобігаючи передчасному старінню, допомагає боротися з уже наявними віковими змінами шкіри, надає омолоджуючу дію на клітинному і тканинному рівні. Підвищує активність власних антиоксидантних речовин, запобігаючи руйнівні окисні реакції. Дана речовина також має судиноукріплюючі і освітлюючі властивості.
Нічний крем Chateau de Beaute Восстанавливающий крем "Великолепие".
До складу входять:
Екстракт ягід винограду - містить величезну кількість антиоксидантних речовин, які зв'язують вільні радикали і боряться з окислювальним стресом. Підвищують стрессостійкість клітин, покращують захист від УФ-променів. Знімають подразнення, зменшують запалення. Покращують тонус судин і мікроциркуляцію. Ресвератрол - сильна антиоксидантна, омолоджуюча, судинноукріплююча, освітлююча дія. Олигопептид-24 стимулює власні фібробласти виробляти колаген, еластин і гіалуронову кислоту, стимулює поділ базальних кератиноцитів, прискорює процеси відновлення шкіри, тим самим, омолоджує.