Спрашивает Наталія

2018-05-17 17:33:34

Добрий день який засіб ви мені порекомендувалиб від місячних зморшок.Кажуть що потрібно крем з низькомолекулярною гілауроновою кислотою .Чи справді то є правда і чи дає він який ефект

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-05-21 08:44:00

Доброго ранку, Наталія!
Гіалуронова кислота є природною складовою нашої шкіри. Її головна властивість є - зв'язування і утримання води, забезпечення життєдіяльності клітин, вплив на диференціювання кератиноцитів.
Низькомолекулярна гіалуронова кислота - глибоке зволоження, поліпшення стан шкіри, нормалізація її функціонування, а також антивіковий ефект.
Високомолекулярнай гіалуронова кислота - моментальне поверхневе зволоження і перешкоджання втрати природної вологи шкіри. Часто комбінують декілька видів гіаллуроновой кислоти.
Для боротьби з віковими змінами кращим вибором будуть засоби з лінії:
- Forever Young, вік 30+ (легша консистенція кремів) - призначена для стимуляції роботи клітин шкіри на самоомолодження. Лінія містить протеїни, амінокислоти, вітаміни, які є необхідними компонентами для правильного функціонування і самооновлення шкіри. Пептиди, що входять до складу препаратів стимулюють дермальниє клітини виробляти волокна колагену і еластину, які створюють пружний каркас нашої шкіри, а також, гіалуронову кислоту, без якої неможливо уявити клітинний метаболізм і існування нашої шкіри. Певні кошти містять ретинол, який володіє омолоджують властивостями. Лінія Forever Young бореться з вже наявними віковими змінами.
- Chateau de Beaute, вік 30+ (більш щільна текстура для сухої шкіри) - розроблена для боротьби і профілактики передчасного старіння, для прискорення відновлювальних і регенеративних процесів в шкірі. Засоби Сhateau de Beaute рекомендовані до застосування для шкіри з пошкодженими бар'єрними властивостями, в тому числі, сухий і роздратованою. Засоби також рекомендовані для шкіри з ознаками купероза і в якості профілактики гіперпігментації, яка досить часто з'являється після вагітності.
- WISH, вік 40-45 + - засоби цієї лінії розроблені спеціально для жінок, у яких відбуваються або вже відбулися вікові гормональні зміни. Вони ефективно доглядають за віковою шкірою, забезпечують її необхідними корисними речовинами і борються з віковими змінами.
Відповідно, креми або сироватки раджу Вам вибирати з цих лінійок.
Пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом не рекомендується під час вагітності та в період лактації!