Спрашивает Олена

2021-02-18 11:34:10

Доброго дня, хочу підібрати засоби догляду , шкіра комбінована 42 роки , трикутник ніс лоб під боріддя дуже жирна . Пори широкі забиті чорні точки. Раз в два місяці проводжу професійну чистку, але пори забиваються швидко, почтнається купероз. Тобто потрібно для очищення пор щось підібрати, крем, сироватку для підтримки вікової шкіри. Запалень на шкірі немає. Дякую.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2021-02-19 09:10:38

Добрий день, Олена! З огляду на забиті пори може свідчити про неправильний догляд і нестачі зволоження в шкірі. Рекомендую наступний догляд:
Для боротьби з куперозом і профілактики його нових проявів рекомендую BioPhyto Рослинний пілінг полегшений. Він сприяє поліпшенню циркуляції крові, виконуючи так звану "гімнастику судин" і перешкоджає її застою. Засіб виконує профілактику подальших ушкоджень капілярів, сприяє дренажу шкірного сала і глибокому очищенню пір. Застосовувати його потрібно 2 рази в тиждень по 5-10 хвилин на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї, уникаючи область навколо очей.
Після пілінгу використовуйте Bio Phyto Відновлюючамаска перешкоджає втраті еластичності, стимулює відновлення білкових структур, заспокоює і зволожує.
Днем наносите BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20 - містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і тяжкості на шкірі.
На ніч використовуйте Forever Young Repairing Night Cream - Форевер Янг Нічний Крем «Відродження». Крем містить комплекс омолоджуючих пептидів нового покоління, які сприяють оновленню шкіри на клітинному рівні і омолодженню. «Розумна система доставки» дає можливість доставляти компоненти безпосередньо до клітин-мішеней, стимулюючи їх виробляти новий колаген, еластин і гліколеву кислоту.До складу засобу крім омолоджуючих компонентів входить інкапсульований ретинол, який регулює вироблення шкірного сала і сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри і її тону, зміцнює судини.
Якщо Вам знадобляться кошти для догляду (очищення, тонізація, сироватка) дайте нам знати і ми допоможемо з вибором.
Краси і здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Дневной крем Абсолютная защита SPF20
1000.50 грн
(0)
BioPhyto Растительный пилинг облегченный
1609.50 грн
(2)
Bio Phyto Восстанавливающая маска 75 мл.
826.50 грн
(2)
Forever Young Ночной Крем «Возрождение»
1740.00 грн
(5)
Купить все рекомендуемые продукты