Спрашивает Олена

2022-08-13 17:54:17

Доброго дня! Дайте, будь ласка пораду, яку лінію косметики обрати. Маю скоріше комбінований тип шкіри - в цілому нормально, висипань не має, але є чорні цяточки на носі, іноді комедони. Пори, як на мене, розширені. Також, колись дивилися на апараті і сказали, що близько судини і з часом може це спричинити купероз. Так, взимку, шкіра схильна до почервоніння на щоках. Вік - 34 роки, тому є невеликі мімічні зморшки на лобі та в куточках очей, а також бачу, що починають створюватися кола на шиї, не ярко виражені, але є. Щодо пігментації, вираженої немає. Коли робила аналіз на більш глибокому рівні, то в деяких частинах на глибших рівнях трохи є, також сказали, що треба слідкувати, щоб не з'явилося. Дякую за консультацію.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-14 00:39:29

Доброго дня, Олена!
Для догляду за комбінованою шкірою рекомендую такі засоби:
Очищення: Bio Phyto М'який гель, що очищає, містить рослинні екстракти, що мають протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелісу має легку в'яжучу і поросуживаючу дію.
Як денний крем рекомендую BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20. Містить як фізичні, так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Крем насичує шкіру цілим комплексом вітамінів. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається та не залишає відчуття жирності та тяжкості на шкірі.
У нічному догляді використовуйте BioPhyto Балансуючий крем. Завдяки комплексу рослинних екстрактів крем має властивість балансувати секрецію шкірного сала, зменшуючи жирний блиск. Має протизапальну властивість, зволожує.
Muse крем для відновлення зони навколо очей. Містить рослинний дренажний комплекс, який сприяє виведенню рідини, що застоялася в міжклітинному просторі, знижуючи при цьому ламкість капілярів і зменшуючи темні кола під очима. Пентапептид-34, який підвищує синтез коензиму Q10 (убіхінон), покращує енергетичний обмін у клітинах та клітинне дихання. Може застосовуватись 2 рази на день.
Раз на тиждень використовуйте Bio Phyto протикуперозну маску, залишайте на шкірі на 10-15 хвилин. Цей засіб ефективно усуває почервоніння, зміцнює стінки кровоносних судин.
У зимовий перiод BioPhyto Денний крем «Абсолютний захист» SPF 20 треба змінити на Unstress Денний пробіотичний крем із SPF15.
Краси та здоров'я Вам!