Спрашивает Ольга

2018-11-23 21:27:54

Добрий вечір. Мене звати Ольга, мені 28 років. Дуже мучить висипання на обличчі. Висипає всюди, але більша частина на щоках. Є камедони закриті та вугрі. Тип шкіри комбінована. Порадьте, будь ласка, щось

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2018-11-24 09:54:27

Добридень, Ольга!
Спершу, необхідно розібратися з причинами закупорки сальних залоз із залученням суміжних фахівців, наприклад, дерматолога, гінеколога-ендокринолога. Заздалегідь можу порекомендувати Вам наступну схему домашнього догляду :
Comodex Очищаючий гель с фруктовими кислотами ефективно очищає шкіру від поверхневих забруднень і залишків декоративної косметики. Гель має антибактеріальний і протизапальний ефект. Чинить антиоксидантну дію, покращує проникнення активних компонентів в шкіру. Використовуйте 2 рази в день
На день рекомендую застосовувати крем Unstress Денний пробіотичний крем з SPF 15. Дає виражене зволоження завдяки компонентам, що утримують молекули води. Підвищує шкірний імунітет, відновлює захисні структури шкіри, при ушкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, почервоніння і інші реакції.
На ніч використовуйте Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем поживний крем спеціально створений для відновлення пошкодженої шкіри, що лущиться. Інноваційні компоненти і кислоти, що містяться в кремі активізують оновлення і відновлення шкіри.
Для повноцінного відходу рекомендую Comodex Нічний гель "Оновлення і відновлення" має антибактеріальні властивості, перешкоджає закупорці пор, запобігає подальшим висипанням. виконує профілактику постакне рубців і гіперпігментації. Має протизапальний ефект. Містить ретинол. Протипоказаний під час вагітності і лактації. Наносити увечері, 2 рази в тиждень.
Краси і здоров'я Вам!