Спрашивает Ольга

2019-11-20 22:49:10

Добрий день. Підкажіть, будь ласка крем серії Forever young (moisture fusion cream) для якого типу шкіри використовують. І ще одне запитання. Крем Chateau Beaute (vino sheen restoring cream) можна використовувати для сухої, чутливої, схильної до куперозу шкіри? Якщо так, то він застосовується як денний чи нічний? Дякую.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-11-25 10:57:08

Добрий день, Ольго!
Крем для інтенсивного зволоження шкіри Forever young (moisture fusion cream) рекомендовано для використання при зниженому рівні вологи незалежно від типу шкіри. Він має надлегку текстуру, тому при сухому або нормальному типі шкіри крем використовується по принципу сиворотки - під захисний крем. При жирному типі шкіри даний крем використовують самостійно.
Chateau de Beaute Восстанавливающий крем «Великолепие» можна використовувати для сухої, чутливої, схильної до куперозу шкіри. Він має щільну масну текстуру і, зазвичай, рекомендується для використання у зимовий період. Крем можна застосовувати двічи на день. Даний засіб не містить сонцезахисних фільтрів, тому в денному догляді на нього рекомендовано наносити Rose De Mer Постпилинговый тональный крем. Він містить фізичні фактори захисту від ультрафіолету і камуфлює недоліки шкіри. Крем прекрасно адаптується до різних фототипів шкіри і витрачається надзвичайно економічно.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Chateau de Beaute Восстанавливающий крем «Великолепие»
3567.00 грн
(2)
Rose De Mer Постпилинговый тональный крем
1957.50 грн
(12)
Купить все рекомендуемые продукты