Спрашивает Ольга

2019-01-30 10:44:53

30 років, шкіра чутлива та комбінована. Чорні цятки на. T-зоні. На лобі є мімічні зморшки. Півроку тому пройшла 4хіміотерапії. Косметолог, радить не використовувати догляд з вітамінами. А що ви порадите?

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-01-30 18:41:19

Добрий день, Ольга!
Щоденний Догляд за шкірою це попередження передчасного старіння, зміцнення шкіри, зволоження. Після хіміотерапії шкіра стає втомлена, чутлива і позбавлена ​​вологи. Рекомендую наступний догляд:
Дневной уход - Unstress Дневной пробиотический крем SPF 15.Засіб має зволожуючі властивості, захищає від зовнішніх дій довкілля, стабілізує шкірну екосистему, підвищує шкірний імунітет; восстановливает гідроліпідну мантію шкіри. Крем містить Blumilight комплекс, що захищає від "цифрового ушкодження
На нiч Unstress Гармонизирующий ночной крем інтенсивно живить, зволожує і підвищує її еластичність. Попереджає передчасне старіння шкіри, сприяє розгладженню зморшок. Має заспокійливу дію, знімає роздратування і почервоніння. Містить ретинол. Ретинол заборонений при вагітності і лактації.
Також не забувайте за доглядом шкiри навколо очей, застосовуйте Muse Восстанавливающий крем для зоны вокруг глаз.Містить рослинний дренажний комплекс, який сприяє виведенню рідини, що застоялася в міжклітинному просторі, знижуючи при цьому ламкість капілярів і зменшуючи темні круги під очима. Пентапептид- 34, який підвищує синтез коензиму Q10 (убихинон), покращує енергетичний обмін в клітинах і клітинне дихання (споживання кисню і вироблення молекул АТФ) Захищає клітини від окислювального стресу. Клінічні випробування показали значне підвищення концентрації CoQ10 в клітинах, а також, зменшення глибини і кількості зморшок через 28 днів застосування засобів, Пентапептид- 34, що містять.
Краси і здоров'я Вам!