Спрашивает Саша

2022-08-22 01:49:07

Доброго дня! Періодично на обличчі зявляються червоні плями, які починають шелушитися. Можу надати фото.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-23 12:47:09

Доброго дня, Олександро!
Лущення та почервоніння може говорити про порушення епідермального бар'єру, що може супроводжуватися такими симптомами. Рекомендую лінію Unstress для чутливої шкіри.
Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15 - дає зволоження завдяки компонентам, що утримують молекули води. Крем захищає від несприятливих впливів довкілля, стабілізує шкірну екосистему; підвищує шкірний імунітет. Також засіб відновлює захисні структури шкіри, при пошкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, печіння, розтріскування шкіри, почервоніння та інші хворобливі реакції. Інноваційний Blumilight комплекс бореться із виникненням "цифрового старіння", підвищує еластичність шкіри, зменшує видимість зморшок, робить поверхню шкіри гладкішою, захищає від дії вільних радикалів. Екстракт центели азіатської стимулює синтез колагенових волокон і перешкоджає появі зморшок.
На ніч використовувайте BioPhyto Крем «Заатар». Крем для сухої чутливої шкіри, що прибирає лущення сприяє регенерації клітин, має загоювальну дію. Протипоказаний для використання під час вагітності та в період лактації.
Краси та здоров'я Вам!