Спрашивает Світлана

2022-05-07 21:12:32

доброго дня! прошу Вас підібрати мені догляд.буду безмежно вдячна. маю 40 років.комбіновану шкіру(лоб жирніє,підборіддя і щоки сухе),дуже пористу,пігментовану,в запущеному стані.морщини під очима і міжбровка.на лиці сильний пушок. корочшчше кажучи,мама трьох діток з запущеною і виснаженою шкірою,ніколи особо не доглядала за обличчам,плюнула і вирішила приділити собі хоч трохи уваги 😂 бюджет не на широку ногу ,але щоб ефективно😔. дякую🌹

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-05-08 23:26:44

Здрастуйте, Світлано!
Перше що Вам порекомендую це очищення Forever Young Зволожувальний гель для вмивання.
ILLUSTRIOUS Денний крем SPF 50. Зменшує пігментацію, викликану різними факторами, і одночасно запобігає утворенню нових темних плям. Нова технологія сонячних фільтрів покращує захист, блокуючи випромінювання широкого спектра UVA+UVB. Гіалуронова кислота у формулі забезпечує зволоження, у той час як частки, що відбивають, посилюють сяйво.
На ніч використовуйте ILLUSTRIOUS Оновлюючий нічний крем. Освітлює шкіру, роблячи її тон і текстуру рівномірнішими. Ретинол сприяє інтенсивному оновленню та омолодження шкіри. Засоби з ретинолом протипоказані для використання під час вагітності та в період лактації.
Для зони навколо очей вранці використовуйте крем. Forever Young Денний крем для зони довкола очей SPF 15. Цей засіб добре утримує вологу в шкірі, а також містить цілий комплекс пептидів, що омолоджують, за допомогою яких скорочуються зморшки навколо очей.
На ніч використовуйте Forever Young Нічний крем для зони навколо очей, він уповільнює процеси старіння та стимулює зростання нових клітин. Використовуйте 3 рази на тиждень. Містить інкапсульований ретинол.
Краси та здоров'я Вам!