Спрашивает Tania

2019-04-19 14:24:35

Доброго дня! Допоможіть підібрати засоби по догляду за обличчям. Мені 31 рік, турбують акне, пост-акне, особливо на підборідді та щоках. Шкіра жирна, але після невдалих спроб різних гелів та кремів стала сухою, з'явилось лущіння. Проходжу профілактичне лікування (для ЖКГ, печінки) після антибіотикотерапії. Окремо хочу підібрати для себе домашній догляд із продукції Крістіна. Дякую за відповідь!

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-04-19 17:51:08

Добрий день, Тетяно! Судячи з усього Ви занадто багато зусиль докладали для "підсушування" шкіри. Тепер перед нами стоїть першочергова мета - вивести шкіру зі стану "стресу" 1) Очищення: Bio Phyto Мягкий очищающий гель. Містить рослинні екстракти, що мають протизапальну дію, ніжно очищує шкіру від забруднень і макияжу. Экстракт гамамелісу чинить в'яжучу та порозвужуючу дії.
2) Для відновлення рівня вологи і усунення лущення використовуйте Bio Phyto Детокс-сыворотка "Абсолют". Екстракт планктону чинить антибактеріальну дію, а також, іммуномодулюючу і протизапальну активність. Використовуйте сиворотку 2 рази в день після очищення.
3) Для денного догляду використовуйте Unstress Дневной пробиотический крем с SPF15. Він має протизапальну дію, захищає від втрати вологи і утримує її з середини, нормалізує мікрофлору на поверхні шкіри. Цей крем допоможе Вам з такими проблемами, як лущення, почервоніння, відчуття стягнення.
4) В нічному догляді використовуйте Bio Phyto Нормализующий ночной крем. Він прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів.
В подальшому, коли шкіра вийде зі стану "стресу", 2 рази в тиждень в нічному догляді одразу після очищення (без використання сиворотки) застосовуйте Активный крем с ретинолом (не використовується під час вагітності та лактації).
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Мягкий очищающий гель 500 мл.
1174.50 грн
(3)
BioPhyto Детокс-сыворотка «Абсолют»
1392.00 грн
(0)
Bio Phyto Нормализующий ночной крем
1131.00 грн
(6)
Unstress Дневной пробиотический крем SPF15
2044.50 грн
(15)
Активный крем с ретинолом
1522.50 грн
(5)
Купить все рекомендуемые продукты