Спрашивает Таня

2018-11-21 22:05:53

Доброго вечора. Зорієетуйте будь ласка, в мене чутлива шкіра, тмяна. Мені 26 років, з'явились мімічні зморшки навколо очей. Хочу крем для обличчя, навколо очей, очищення і тонік

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2018-11-22 15:42:59

Добридень, Тетяна!
Рекомендую в якості очищення для чутливої шкіри використати 2 рази в день Fresh Azulene Cleansing Gel дбайливо очищає чутливу шкіру, не пересушує її і не залишає почуття стягнутості. Завдяки рослинним екстрактам заспокоює роздратовану шкіру.
Після очищення використайте Unstress Поновлюючий тонік м'яко очищає, балансує рівень pH, стимулює клітинну регенерацію. Заспокоює, зменшує свербіж, паління, набряклість, гіперемію. Має антивікові властивості, омолоджує шкіру. Використайте 2 рази в день.
Денний крем Unstress ProBiotic day Cream SPF 15 захищає шкіру від негативної дії довкілля, включаючи дію УФ-лучей. Також засіб відновлює захисні структури шкіри, при ушкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, паління, розтріскування шкіри, почервоніння і інші хворобливі реакції.
Unstress Гармонізуючий Нічний крем. Запатентований Гексапептид- 9 стимулює синтез колагену і еластину шкіри, прискорює процес клітинного ділення і дозрівання. За рахунок цього зменшується видимість зморшок і прискорює загоєння пошкодженої шкіри. Ретинол доповнює дію пептиду і сприяє регенерації пошкодженої шкіри. Засіб містить ретинол, тому не застосовується під час вагітності і лактації.
Muse Поновлюючий крем для зони навколо очей. Унікальна формула зменшує появу видимих ознак старіння шкіри навколо очей. Завдяки пептиду Q - 10, крем зволожує і заспокоює шкіру. Активні антиоксиданти надають їй молодість, свіжіти і відпочилий вид, знижуючи до мінімуму появу зморшок.
Краси і здоров'я Вам!