Спрашивает Таня

2022-08-12 16:51:47

Добрий день. Хотіла б підібрати догляд для обличчя- гель для вмивання, тонік, нічний та денний крем. Можливо також пілінг та масочку. Шкіра проблемна, схильна до висипань та акне. На носі чорні цятки. Протягом дня на шкірі з’являється жирний блиск на чолі, підборідді та біля носа. Для боротьби з висипаннями користуюсь лінійкою Comodex, але останнім часом після вмивання гелем відчувається сухість на чолі та довкола губ, а також сильна стягнутість шкіри. Висипання зазвичай з’являються тиждень перед критичними, та безпосередньо під час них. Найчастіше на підборідді та шиї і на скронях. Невеликі прищики, зазвичай не болючі, просто яскраво червоного кольору.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-08-13 23:20:04

Доброго дня, Тетяна!
Якщо у Вас відчувається сухість пропоную Вам лінію Bio Phyto. Також Ви можете поєднувати Bio Phyto з Сomodex.
1)Очищення: Bio Phyto М'який гель містить рослинні екстракти, які мають протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелісу чинить легку в'яжучу і порозвужуючу дію.
2) BioPhyto Дневной крем «Абсолютная защита» SPF 20. Містить як фізичні так і хімічні сонцезахисні фільтри, тим самим захищаючи шкіру від впливу УФ-променів комплексно. Посилений акцент на зволоженні, завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Має дуже легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття жирності і важкості на шкірі.
3)На ніч наносите Bio Phyto Нормальний нічний крем. Прискорює процес загоєння та відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакні.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем
1260.00 грн
(0)
Bio Phyto Денний крем «Абсолютний Захист» SPF 20
1125.00 грн
(2)
Купить все рекомендуемые продукты