Спрашивает Тетяна

2022-09-11 15:22:17

Добрий день. 34 роки. Зневоднена шкіра, тускла, пігментація. Тип комбі нормальна. Який догляд порадите

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2022-09-12 10:07:26

Доброго дня, Тетяна!
Враховуючи пігментацію шкіри, рекомендую ILLUSTRIOUS Сироватка для корекції пігментації. Зволожує шкіру, покращує її тон та підвищує еластичність. Насичена антиоксидантами та освітлювальними речовинами сироватка регулює процес пігментоутворення на всіх етапах. Виражена освітлювальна дія олігопептиду-68 доповнюється комплексом рослинних екстрактів, що сприяє вирівнюванню кольору шкіри. Використовуйте сироватку двічі на день перед нанесенням крему.
ILLUSTRIOUS Денний крем SPF 50. Зменшує пігментацію, викликану різними факторами, і одночасно запобігає утворенню нових темних плям. Нова технологія сонячних фільтрів покращує захист, блокуючи випромінювання широкого спектру UVA+UVB. Гіалуронова кислота у формулі забезпечує зволоження, в той час, як частки, що відбивають, посилюють сяйво.
На ніч використовуйте ILLUSTRIOUS Оновлюючий нічний крем. Освітлює шкіру, роблячи її тон та текстуру рівномірнішими. Ретинол сприяє інтенсивному оновленню та омолодженню шкіри. Засоби з ретинолом протипоказані для використання під час вагітності та під час годування груддю. Якщо виникне потреба доповнити домашній догляд, дайте нам знати про це і ми допоможемо з вибором.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

ILLUSTRIOUS Оновлювальний нічний крем
2025.00 грн
(10)
ILLUSTRIOUS Денний крем SPF 50
2670.00 грн
(1)
ILLUSTRIOUS Сироватка для корекції пігментації
1605.00 грн
(5)
Купить все рекомендуемые продукты