Спрашивает Тетяна Козожевська

2019-01-08 01:39:38

Доброго вечора!.. Хотіла б проконсультуватися з приводу повної серії догляду за оьличчям від Christina в домашніх умовах. Мені 25 років. Шкіра комбінована, ближча до жирної в т-зоні, взимку суха на лобі і дещо на щоках. Шкіра здатна до частих висипань особливо перед менструаціями. І скажіть, будь ласка, чи є смисл купувати засоби однієї лінії COMODEX чи вони здатні пересишити шкіру?.дякую

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-01-08 18:58:14

Добридень, Тетяна!
Хочу звернути Вашу увагу, що в косметиці CHRISTINA можна комбінувати серії враховуючи особливості шкіри.
Рекомендую наступний догляд:
В якості очищення: Bio Phyto М'який очищаючий гель містить рослинні екстракти, що роблять протизапальну властивість, ніжно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Екстракт гамамелиса виявляє легку в'яжучу і поросужівающім дію . Використайте вранці і ввечерi .
Unstress Денний крем з пробіотичною дією SPF 15 - дає зволоження, завдяки компонентам, що утримують молекули води. Крем захищає від несприятливих дій довкілля, стабілізує шкірну екосистему; підвищує шкірний імунітет. Також засіб відновлює захисні структури шкіри, при ушкодженні яких виникають такі симптоми, як сухість, стягнутість, лущення, паління, розтріскування шкіри, почервоніння і інші хворобливі реакції.
Кожен вечір після очищення шкіри використайте Bio Phyto Нормалізуючий нічний крем. Прискорює процес загоєння і відновлення пошкодженої шкіри після запальних елементів. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне, допомагає проводити углиб шкіри інші активні компоненти. Крем швидко заспокоює свербіж і паління шкіри при запаленні. Саліцилова кислота має прекрасну антибактеріальну, протизапальну, відлущуючу властивість, що у свою чергу перешкоджає нагромадженню ороговілих клітин і звуженню потік сальних залоз, а це є однією з головних причин їх закупорки.
Краси і здоров'я Вам!