Спрашивает Уляна

2018-05-13 18:39:44

Доброго дня. Цікавить щоденний крем для обличчя з високим сонцезахистом. Шкіра досить світла, нормальна, на насі і підборідді пори. Вік 33 роки. За пів року планую вагітність. Що можете порекомендувати? І також цікавить крем під очі з сонцезахистом.

отвечает косметолог Кристина Горобченко

2018-05-14 15:46:36

Добрий вечір, Уляна!
Креми з максимальним індексом SPF, які є в нашому асортименті - це FluorOxygen+С Дневной крем с SPF 40 - має досить легку текстуру і освітлюючі компоненти, Chateau de Beaute Защитный крем SPF 35 - має більш щільну текстуру, підходить для нормальної / сухої шкіри. Має антиоксидантні і омолоджуючі властивості. А також Muse Дневной защитный крем SPF 30 - володіє ніжною текстурою, зволожує і не залишає відчуття жирності. Містить комплекс зволожуючих компонентів, включаючи гіалуронову кислоту, антиоксиданти.
Для шкіри навколо очей - Unstress Дневной крем для кожи вокруг глаз и шеи SPF 8. Крем відновлює делікатну шкіру навколо очей, перешкоджає появі симптомів подразнення. Засіб Не тільки прекрасно зволожує суху шкіру, але і перешкоджає втраті вологи в подальшому завдяки впливу масел инка інчи і зародків пшениці. Рослинні протеїни і кофеїн сприяють дренажу рідини з міжклітинному простору і зменшенню набряків і темних кіл під очима.
Дані засоби не містять ретинол і його похідні. Є безпечними для застосування під час вагітності та в період лактації.