Спрашивает Уляна

2019-03-05 20:31:38

Доброго вечора, Вікторія. Хотіла б попросити у вас поради. Шукаю для себе засоби для очищення шкіри обличчя (гель+тонік) і не можу визначитись, яка серія з представлених у вас мені б найкраще підійшла. Мені 22, тип шкіри нормальний, непроблемна, лише час від часу з'являється мінімальне акне. Наперед дякую.

отвечает косметолог Виктория Прокопчук

2019-03-06 10:34:22

Доброго дня, Уляно!
Для нормальної непроблемної шкіри рекомендую звернути увагу на наступні засоби:
Fresh Натуральный очищающий гель для всех типов кожи. Дбайливо очищує шкіру, може використовуватися 2 рази в день, навіть для демакіяжу.
Ви вказали, що час від часу з'являється мінімальне акне, тому в якості тоніку виберіть Bio Phyto Освежающий тоник. Рослинні екстракти, що входять до складу (екстракт імбиру, гриба чага, хлорофіл) мають тонізуючу, антисептичну, протизапальну, потужну імуномодулюючу дію, сприяють очищенню і звуженню пор, регенерують ушкоджені ділянки. Поряд з вище перерахованими властивостями, даний тонік відмінно зволожує шкіру (фруктоза, гліцин, інозитол, ніацинамід, молочна кислота, мочевина), тому Ви можете не хвилюватися стосовно збереження водного балансу. Використовуйте засіб 2 рази в день.
Якщо Вам знадобляться інші засоби для догляду за шкірою (креми, маски, скраби та ін.), дайте нам знати і ми допоможемо з їх вибором.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Bio Phyto Освежающий тоник 300 мл
1050.00 грн
(4)
Fresh Натуральный очищающий гель для всех типов кожи
915.00 грн
(11)
Купить все рекомендуемые продукты