Спрашивает Уляна

2019-05-16 21:33:45

Доброго вечора. Досить давно борюсь з проблемною шкірою,діагностували що проблеми у кишечнику та назначили лікування. Ніби обличчя має кращий вигляд,але перед пмс моє обличчя вкривається жовтими гнійними маленькими прищами та утворюються почервоніння ніби алегорія, хоча на алергени здавала,там все в порядку. Все б нічого,але ці прищі та почервоніння залишають на обличчі сліди у вигляді ямок і це дуже бентежить мене, оскільки,якщо можна стерпіти раз на місяць висипання,то слідів позбутися практично неможливо. Я б хотіла щоб Ви порадили щось з догляду та для звуження цих порід. Щиро дякую Вам,очікую на відповідь.

отвечает косметолог Елена Кинчарук

2019-05-17 13:29:05

Добрий день, Уляна! Для догляду за шкірою рекомендую наступну схему:
1 Comodex Очищающий гель. Це протизапальний і антибактеріальний засіб. Зменшує частоту появи комедонов і прискорює процес загоєння. Гель допомагає знизити рН жирної шкіри, перешкоджаючи цим розмноженню на поверхні шкіри патогенної мікрофлори і сприяє м'якому фізіологічного злущування ороговілих клітин. Застосовуйте засіб 2 рази на день.
2 До складу Comodex Ночной гель «Обновление и восстановление» входить інкапсульований ретинол, який сприяє зниженню вироблення шкірного сала, поділу клітин і регенерації пошкоджених ділянок шкіри, що буде вирівнювати поверхню шкіри, і оновлювати її. Саліцилова кислота має виражену антибактеріальну і протизапальну дію, видаляє ороговілі клітини. Пам'ятайте, що застосування косметики з ретинолом не рекомендується під час вагітності та в період лактації. Даний гель використовується 2 рази в тиждень.
3 В повсякденному нічному догляді (коли не використовується Comodex Ночной гель «Обновление и восстановление») використовуйте Bio Phyto Нормализующий ночной крем. Містить прополіс, який має виражені антибактеріальні, протизапальні властивості. Також має антибактеріальну дію, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів, що допомагає шкірі при постакне.
4 Comodex Крем «Матирование и защита» с SPF 15. Це крем з легкою текстурою, що має в'яжучий ефект - звужує пори і робить їх менш помітними, сприяє розгладженню, і зволоженню шкіри.
Це засоби першочергового призначення з лікувальними властивостями. Якщо Вам знадобляться додаткові засоби (тонік, скраб, маска, і т.д.), дайте нам знати і ми допоможемо з вибором.
Краси та здоров'я Вам!

Рекомендованные продукты

Comodex Очищающий гель 500 мл.
972.00 грн
(4)
Comodex Крем «Матирование и защита» с SPF 15
864.00 грн
(3)
Comodex Гель «Коррекция и предотвращение»
720.00 грн
(0)
Bio Phyto Нормализующий ночной крем
936.00 грн
(2)
Купить все рекомендуемые продукты